Informacja o telebimach:

Nasze 2 telebimy posiadają wymiary 384 x 240 cm i są bardzo dobrze widoczne przez oczekujących na prom. Rozdzielczość ekranu wynosi 384 x 240 pikseli.

PRODUKCJA SPOTÓW

Naszym klientom zapewniamy produkcję zarówno prostych, jak i profesjonalnych spotów przygotowywanych przez naszego grafika, jak i przez współpracujące z nami agencje reklamowe. Klienci mogą także dostarczyć do emisji reklam spoty wykonane we własnym zakresie o wymagalnej rozdzielczości 384 x 240 pikseli.

OFERTA PODSTAWOWA

Do wyboru przez Państwa 3 rodzaje spotów reklamowych, które cieszą się największą popularnością i są najczęściej wybierane przez naszych klientów

STATYCZNA PLANSZA – jest to najprostsza forma reklamy na telebimie. Spot reklamowy zbudowany jest z jednej statycznej planszy, która wyświetla się przez określoną ilość sekund. Przy zamówieniu reklamy na minimum 30 dni, wykonanie reklamy GRATIS!!! 

Statyczna plansza

0 – 50 zł netto


PROSTA ANIMACJA – TO NAJCZĘŚCIEJ WYKORZYSTYWANA FORMA REKLAMY NA TELEBIMIE. Spot reklamowy zbudowany jest z dwóch/trzech slajdów, które płynnie zmieniają się na ekranie . Tekst i zdjęcia są dynamiczne i zmieniają się w czasie.

Prosta animacja

50-100 zł netto


ZAAWANSOWANA ANIMACJA – najlepsza i najciekawsza forma reklamy na telebimie .Spot reklamowy to animacja 2D (dwuwymiarowa, płaska)

Zaawansowana animacja

od 250 zł netto


OFERTA ROZSZERZONA

Mieszczą się w niej wszystkie projekty, które wykraczają swoją formą poza zaprezentowany materiał. Projekty niestandardowe są wyceniane indywidualnie, po konsultacji ze specjalistą od grafiki.

Skontaktuj się z nami

U nas znajdziesz nowych klientów. Nie czekaj, aż wyprzedzi Ciebie konkurencja

Dane kontaktowe:

(+48) 794 701 702

Dane adresowe:

Salon Telebimy

72-600 Świnoujście
ul. Wybrzeże Władysława IV

w budynku przeprawy promowej “Bielik”

POBIERZ UMOWĘ
POBIERZ REGULAMIN

Formularz kontaktowy:

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności oraz akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.